• Kasım 09, 2018 Ayakkabı Bakımı

  AYAKKABI TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR? 

  Günlük hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri de spor ayakkabılarımız. Eski tip yöntemler ile ayakkabılarınızı temizleyeme çalışmak ayakkabılarınıza kalıcı olarak hasar bırakabilir. Ayakkabınızın  kullanım tipine göre özel ayakkabı temizleyiciler bulunur. Bunlarla temizleme yapmak ayakkabılarınızı daha uzun süre kullanmanızı sağlar.

  ayakkabı bakım, ayakkabı temizliği, ayakkabı boyası, ayakkabı nasıl temizlenir
 • Kasım 01, 2018

  Her kişinin ayak yapısı birbirinden farklıdır. Günlük aktivitelerimizde vücut ağırlığımızı taşıyan ayaklarımız spor gibi yoğun aktivitelerde vücut ağırlığımızın 3-4 katı kadar bir yüke karşı koyarlar. Ayaklarımızın sağlığı için ayakkabı seçimi çok önemlidir. Bu yazımızda kullanım alanlarına göre doğru ayakkabı seçimi nasıl olmalıdır onu belirteceğiz.

   

   

  Doğru Ayakkabı Nasıl Seçilir, Doğru Ayakkabı Nasıl alınır,
 • Temmuz 01, 2018 Erkek Ayakkabı Modelleri

  Yazlık ayakkabı erkek modellerimizdeki çeşitliliği görmeden ayakkabı almada acele etmemenizi tavsiye etmekteyiz. Sektörde öncü olan …

  ERKEK AYAKKABI ÇEŞİTLERİ, ERKEK AYAKKABI MARKALARI, ERKEK YAZLIK AYAKKABI, YAZLIK AYAKKABI ERKEK, YAZLIK ERKEK AYAKKABI MODELLERİ
 • BATES

  Bates, 1885 yılından bu yana kalite ve geliştirilmiş tasarımları ile öne çıkan markalar arasındadır. Geleneksel değerlerinin önemli olduğunu vurgularken aynı zamanda trendleri takip ettiklerini etkili bir şekilde güncellenen ürün yelpazelerinden anlayabiliyoruz.

  Bates, tüm dünyada askeri birliklerde,işçilerin,avcıların,doğa sporlarıyla uğraşan insanların,çeşitli meslek gruplarının ilk tercihleri arasında yer alır. Ürünlerin dayanıklı ve güvenli olmasının yanı sıra rahat ve özel tabanlara sahip olması tercih edilmesinin etkenlerinden biridir.

  erkek postal, erkek postal, bates, bates bot, bates postal
 • Kasım 30, 2018

  İş Ayakkabıları

  İş güvenliğinde dikkat edilmesi gereken önemli detaylardan biri de ayak sağlığıdır. Özellikle inşaat, maden ve metal sanayi gibi sektörlerde ayak yaralanmaları çok fazla görülmektedir. Bunun önüne geçmek için ise işin durumuna ve yerine göre doğru iş ayakkabısı seçimini yapmak gerekir. Her ayakkabı her iş için kullanılmaz. İş ayakkabıları inşaat alanında ağır bir parçanın ayak üzerine düşmesi, kimyasal maddelerin ayak ve bacak üzerine sıçraması, metal sektöründe eritilen metalin ayak üzerine dökülmesi gibi çeşitli iş kazalarından korur. Özellikle oluşması beklenen risk faktörüne uygun olarak çizme, bot gibi ürünlerin seçilmesidir.

  İş Güvenlik Ayakkabısı,
 • Ekim 19, 2018 Ayakkabı Bakımı

  Nomadic Republic temizlik, yıkama ve bakım hakkında bilgileri aşağıda okuyabilirsiniz.

  İp sandalet kalıpları (numaraları) ve alışveriş sonrası destek bilgisinide paylaştık...

  Bizi tercih ettiğinizden dolayı teşekkür ederiz.

  nomadic republic yıkama, nomadic republic temizlik ve bakımı, nomadic republic numara ve beden
 • Babet, topuksuz ve düz özelliği sayesinde ayaklarınızın rahat hareket etmesi için tasarlanmış bir bayan ayakkabı türüdür. Yaz aylarında en çok tercih edilen bu ayakkabıları her türlü kıyafetinizin altına giymeniz mümkün olmaktadır.

  babet, babet modelleri, babet çeşitleri, babet fiyatları, babet satışı , yeni sezon babet
 • Nisan 11, 2018 Erkek Ayakkabı Modelleri

  Yeni sezon erkek ayakkabı modellerimiz hakkında daha detaylı bilgiyi web sitemizde bulmanız mümkündür. Web sitemiz üzerinden satışını gerçekleştirdiğimiz ayakkabılarımızın tamamında firmamızın güvencesi bulunmaktadır.

  yeni erkek ayakkabı modelleri, yeni sezon erkek ayakkabı modelleri, sezon erkek ayakkabıları, yeni sezon modelleri erkek
 • Yazlık ayakkabı ihtiyacı hemen hemen yaz başlamadan düşünülen bir konudur. Yaz aylarında sıklıkla gezinti yapılıyor olması sebebi ile ayakkabıların yıpranma olasılığı daha fazla olmaktadır. Gerek bayan, gerek erkek ve çocuklar için her daim yaz sezonlarında tercih edilen farklı çeşitlerde ayakkabılarımız mevcuttur.

  yazlık ayakkabı , yazlık ayakkabı modelleri, yazlık ayakkabı çeşitleri, yazlık ayakkabı örnekleri, yazlık ayakkabılar
 • Topuklu ayakkabı fiyatlarımız ayakkabı modelleri, markaları, ürün materyallerine göre değişkenlik göstermektedir. Web sitemiz üzerinde satış sunulmuş olan tüm modellerde bütçenize uygun şık tasarımlarımızdan birine sahip olmak artık düşünüldüğünden daha da kolay olmaktadır.

  topuklu ayakkabı , topuklu ayakkabı fiyatları, topuklu ayakkabı modelleri, topuklu ayakkabılar
Cerez Kullanımı

Sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinizde çerezler ile toplanan kişisel verileriniz Veri Politikamız-Bilgilendirmelerimizde belirtilen amaçlar ve yöntemlerle mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır.